Sprzęt medyczny z tworzywa sztucznego

 • Polski
 • Русский
 • English
 • Deutsch
 • Zadzwoń do nas:
  +48 343621509

  O firmie

  Przedsiębiorstwo Produkcyjno Handlowe KAMED-Plus  w Częstochowie jest firmą rodzinną, działającą w różnych branżach od 1974 roku.

  Przez wszystkie lata firma potrafiła dostosować się do zmieniających warunków polskiego rynku dzięki wysokiej jakości produkowanych wyrobów oraz zaufaniu jakim cieszy się wśród swoich odbiorców. Po przejęciu firmy w 1995 roku przez obecnego właściciela Andrzeja Górala (syna poprzedniego właściciela Józefa Górala), firma zaczęła produkcję sprzętu medycznego z tworzywa sztucznego wykorzystując własny park maszynowy. Pierwsze wyroby jakie ukazały się na rynku to: „Pojemnik na mocz – kaczka męska” oraz „Pojemnik na mocz – kaczka damska”, przeznaczone dla służby zdrowia i odbiorców indywidualnych. Następnym produktem był „Basen sanitarny”, „Nerki medyczne” oraz „Pojemnik do dobowej zbiórki moczu Tulipan”.

  Ze względu na wysoką estetykę i jakość wykonania, wszystkie wyroby odniosły duży sukces na rynku polskim i zagranicznym. Są lekkie i przyjemne w kontakcie z ciałem. Można je sterylizować w atmosferze suchego powietrza o temperaturze 130 °C oraz w autoklawie w atmosferze sprężonej pary wodnej w temperaturze 126 °C.
  Są odporne na działanie preparatów dezynfekujących zawierających aldehydy, związki chloru i czwartorzędowe zasady amonowe.

  Odbiorcami naszych wyrobów są hurtownie i sklepy medyczne, apteki, szpitale i kliniki. Tak szerokie grono kontrahentów firma pozyskała również dzięki najniższym cenom w kraju jakie oferuje za swoje wyroby.

  Jesteśmy pewni, że wyroby naszej firmy zyskają uznanie wszystkich nowych odbiorców.

  W przypadku wstępnej akceptacji naszej oferty zapewniamy bezpłatne przesłanie po jednym egzemplarzu każdego z wyrobów.

  Informacje i zapytania proszę przesyłać na adres e-mail:
  kamedplus@kki.pl lub kamedplus@gmail.com